1. Anasayfa
 2. Aşk İlişkileri
Trendlerdeki Yazı

Kadınlar Evli Erkekleri Neden Seçer? Tercih Nedenleri 2023!

Kadınlar Evli Erkekleri Neden Seçer? Tercih Nedenleri 2023!
kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı
1

Kadınlar Evli Erkekleri Neden Seçer? Tercih Etme Nedenleri 2023! Gizliden gizliye birçok kadın, evli bir erkek hakkında özel bir cazibe olabileceğini kabul edebilir.  Kimse bunu duymaktan hoşlanmaz (en azından dünyadaki tüm evli kadınlar), ancak evli bir erkekle bekar bir erkeği yan yana getirdiğinizde, evli erkeğin algılanan değeri zirveye çıkabilir. kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Ve sonuçta bununla ilgili: algılanan değer. Ama bu kadınlar evli erkekleri rahat bırakamazlar mı? Ve evli erkekler bekar kadınları rahat bırakamaz mı? Aslında değil. Adil ve ahlaki bir dünyada yaşamıyoruz.

Gerçek bir dünyada yaşıyoruz ve kadınların kocalarımızı çalmasını istememekle ilgili istediğimiz kadar tekme atıp bağırabiliriz, ama bence daha akıllıca olan fikir, kadınların neden evli erkekleri seçtiğinin (ve neden bazılarının evli olduğu) daha fazla farkına varmak olacaktır. erkekler kadınları kenarda tutar) ilk etapta. kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Öyleyse kadınların evli erkeklerle çıkmasının 11 gizli nedenine bakalım.

Kadınlar Evli Erkekleri Neden Seçer? Tercih Etme Nedenleri 2023!

1: Evli Erkekler Başka Bir Kadın Tarafından Önceden Seçilir.

…böylece bu, varsayımları ortadan kaldırır.

Bir kadının değerini bir erkek için anlamak çok daha kolay olsa da (erkekler görsel ipuçları kullanır ve bir kadının değerini sadece ona bakarak anlayabilirler), bir kadının değerini anlaması bir kadın için zaman alır.

Ayrıca, bir kadın bir erkeğin genel değerini tespit ettiğinde, bu yargının ağırlığı (yüzde bazında), erkeklerde olduğu gibi tercihen dış görünüşe düşmez.

Bir erkeğin değeri, sadece görünüşünün çok ötesine geçer ve bir erkeğin bir kadın için gerçekten ne kadar değerli olduğuna karar vermek, dikkatli bir araştırma kadar zaman alabilir.

Bu, evli erkeklerin meyve toplamasını kolaylaştırır.

Başka bir deyişle, başka bir kadın çoktan oy kullandı (ve enerjisini ve zamanını ona adadı), yani bu, bir metres için kötü seçimlere karşı bir sigortadır.

Mantıklı olmak? kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

2: Eş Seçimi Kopyalama…

…Evet. Doğru okudunuz. Mate seçimi kopyalama.

Düzgün bir erkekle evlenirseniz, diğer kadınlar koca seçiminizi kopyalamak isterler ( ve bu özellikle kendiniz çok seksiyseniz geçerlidir).

Kadın çok güzelse, diğer kadınlar seçtiği kocayı neden seçtiğinin gizemi hakkında daha fazla şey öğrenmek isterler (çünkü seksi kadınların daha fazla seçeneği vardır, bu yüzden seçtikleri koca ekstra değerli olmalıdır).

Bu gizem duygusu bazı kadınlar için uyandırıcıdır. Yaşamınızda bir değere sahip olduğunuzda (veya davranışlarınız ve eylemleriniz değerli göründüğünde)… arkanızda hızla bir dizi taklitçi olacağından bahsetmiyorum bile.

Ve belki de o taklit kediler, kocanızdan kendilerine bir parça almak isteyen başka kadınlar olacaktır.

Çünkü kocalar paylaşmak içindir, değil mi?

Şey – hayır.

Ancak bazı kadınlar öyle düşünebilir!

Bir erkeği aşık eden ve onun tek kadını olman için sana yalvaran şeyin ne olduğunu bilmek ister misin? Erkeklerin sizi ‘tek’ sepete koymasını sağlayacak 5 kadınsı sır var.

(Bu kursun vaadi, seçtiğiniz erkeğin size aşık olmasını ve sadece bu 5 kadınsı sırrı somutlaştırarak, mesafeli, çekingen veya ilgisini kaybetmiş olsa bile, onun olması için yalvarmasıdır…) kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

3: Tembel Kadınlar Için Kolay Bir Seçenek.

Tamam, evli bir erkekle çıkan her kadın tembel değildir.

Ama bazen kadınlar evli erkeklerle çıkıyor çünkü değerli bir bekar erkek aramaya zahmet edemeyecek kadar tembeller, çünkü bekar erkekler çaba gösterebilir ve evli erkekler kadınlar konusunda daha deneyimlidir.

Evli erkeklerle çıkan bazı kadınlar, iyi (ama görünüşe göre yeterince iyi değil) bekar bir erkeğe zaman, duygusal enerji ve çaba harcamak için çok tembel olabilirler.

Bakınız: Erkekler için sezgisel ve içgüdüsel olan pek çok davranış, kadınlar için kabul edilemez. Yani erkeklerin doğal olarak yaptığı pek çok şey kadınları rahatsız edebilir.

Yani erkek çocuklar ipleri öğrenmek zorunda büyüyorlar.

Hangi ipler?

Kadınların dikkatine nasıl kabul edilebilir ve layık olunacağının ipleri.

Burada dikkat edilmesi gereken bir şey var:

Erkekler, kadınlarla birlikte olmak ve kadınların etrafında olmak yoluyla davranışlarını kadınların yararına olacak şekilde değiştirmeyi öğrenirler .

Tüm evli erkekler yüksek değerli olmasa da , genel olarak evli erkeklerin tabiri caizse zaten ‘ zorla girdiklerinin’ doğru olduğuna inanıyorum .

Evli erkekler, kadınların neyi kabul edip etmeyeceği konusunda daha fazla deneyime sahiptir. Bu erkekler daha az beceriksiz olabilir ve bu nedenle bir kadın için daha az ‘iş’ olabilir.

Dolayısıyla, bir dereceye kadar, tek bir adamı seçmenin, bu adamı “kabul edilebilir” bir şeye “kalıplamak” için daha fazla enerji harcanması anlamına gelebileceği doğrudur.

Oysa pek çok evli erkek zaten kabul edilebilir ve söylenecek ve yapılacak tüm doğru şeyleri biliyor. Bu, bazı kadınlar için uygundur.

4: Güçlü Geldi Ve Onu Baştan Çıkardı.

Bazı hanımların evli erkeklerden, bazen de yakın çevrelerindeki (işyerlerinde, arkadaşlık gruplarında vb.)

Bazı evli erkeklerin çok fazla oyunu vardır. Kadınlarda neyin işe yaradığını biliyorlar (ve seks için kadınları cezbetmekte başarılı oluyorlar). kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Bu, kadının ona ‘hayır’ deme sorumluluğunu hiçbir şekilde ortadan kaldırmaz.

Ama ideal bir dünyada yaşamadığımızı biliyoruz, değil mi?

İdeal dünyada, bu konumdaki bir kadın ‘hayır’ diyebilecek dürüstlüğe sahip olacaktır.

Ama daha önce de söylediğim gibi, insanlar genellikle kendileri için en iyi olanı yaparlar.

Bu nedenle, tüm insanların sosyal görgü kurallarına uymasına güvenemeyiz . Gerçek şu ki, birçok kadın evli bir erkekten gördükleri ilgiden kopmayı zor buluyor.

İlgiye ve sekse muhtaç oldukları için erkek oyununun tuzağına düşerler.

Size ilgi gösteren erkeklerden bağımsız olmadığınızda, buna çok ihtiyaç duyduğunuzda kolay bir hedef haline gelirsiniz.

Evli erkeklerle yatan kadınlardan biri olmanın kırılgan bir kadın için ne kadar kolay olduğunu görüyor musunuz?

Ve evet, bazı evli erkekler evli kalacak ve yan taraftaki kadınları tavlamak için hala bir sürü ‘oyun’ oynayacak.

5: Bağlanmak İstemiyor

…Ya da başka erkeklerle çıkıp yatabilmek istiyor.

Evli erkek zaten alıngan olduğu için kadının ona karşı sorumluluğu daha azdır.

Çiftleşme hedeflerine bağlı olarak, zamanını ve enerjisini çok fazla harcamak zorunda kalmadan evli bir erkekle potansiyel olarak istediğini elde edebilir. kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Bu arta kalan zaman ve enerji, hâlâ bağlı olduğu eski sevgilisine veya kenarda tutmak istediği başka erkeklere gidebilir.

Bir Kadının Tüm Erkekler Tarafından Değersiz Görüldüğüne Dair 7 Ortak İşaret Vardır  . Onların Ne Olduğunu ve Veba Gibi Onlardan Nasıl Kaçınılacağını Biliyor Musunuz  ?

(Bu neden önemli? Çünkü erkekler ve kadınlar değeri çok farklı algılıyor ve kaliteli erkeklerin sizi dışlamasına, terk etmesine veya yabancılaştırmasına neden olacak hatalar yapmak istemiyorsunuz.)

6: Cinsellik İçi Rekabet Yoluyla Ego Yükseltme.

Bu, evli erkeklerle çıkan kadınların psikolojisine dair en büyüleyici içgörülerden biridir.

Her zaman sadece onunla ilgili değil , oradaki diğer kadınla da ilgili olabilir.

Cinsellik içi rekabet konusuna girin. kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

İntraseksüel rekabet nedir?

Dişi intraseksüel rekabet, potansiyel bir eş için kadınlar arasındaki rekabettir. Bu tür bir rekabet, kendini tanıtma, diğer kadınları aşağılama ve diğer kadınlara yönelik doğrudan ve dolaylı saldırganlığı içerebilir.

Başka bir kadının erkeğini kazanma düşüncesini gizlice seven birçok kadın var.

Özellikle de karısının yeterince güzel, yeterince iyi ya da yeterince seksi olmadığını düşünürlerse.

(Çünkü bir erkeğin çirkin bir karısı olduğunu düşünüyorlarsa, o zaman “daha güzel” bir kadın kesinlikle o kocayı daha çok hak ediyor… değil mi?)

Lol, gerçekten değil.

Ama aslında kime sorduğunuza bağlı, çünkü bazı kadınlar gizlice bu şekilde haklı hissediyorlar.

Basitçe söylemek gerekirse, cinsel ilişki içi rekabette yer alan saldırganlık, bazı kadınları evli bir erkeği kazanma görevlerinde teşvik eder.

kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Ve onu kazandıklarında, seks daha da heyecanlı oluyor.

Bilinçaltı arzu, bir üstünlük duygusu içindir. Başka bir kadına karşı bir ‘kazanma’.

Bunu yapan kadınlar daha sonra bu yeni keşfedilen öz saygıyı alabilir ve başka bir yüksek değerli erkeği çekecek kadar değerli hissederler . (Benlik saygısı yüzeysel ve kısa vadelidir, dikkat edin.)

Bunların hepsi çok garip, biliyorum. Ama evli erkeklerle çıkan kadınların psikolojisini çözmek isteyenler için önemli bir içgörü.

Evet, bazı kadınlar erkeğini kaybetmiş kadının acısına tanık olmaktan (veya hayal etmekten) zevk alır. Buna schadenfreude deyin, nefret deyin, hatta kıskançlık deyin.

Ya da belki psikopat?

Adını ne koyarsanız koyun, kalıcı olarak burada.

(Bu ayrıca, bazı kadınların evli bir erkeği baştan çıkardığını ve kadın onu ‘kazandığında’ onu hemen terk ettiğini görmenizin bir nedenidir). kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Hatta belki evli bir erkeği karısından vazgeçirmeyi başaran şanslı azınlıktadırlar – ama o ulaşılabilir hale geldiğinde artık heyecan verici değildir.

Çünkü unutma: mesele asla ilişki değildi. Asla aşık olmakla ilgili değildi . Yüzeysel heyecan ve kendi kişisel tatmini ve egosuyla ilgiliydi.

Bu, insan doğasının karanlık bir gerçeği olabilir, ancak kadınlar olarak hepimiz biliyoruz ki, sizin nasıl hissettiğinizi umursamayan pek çok kadın var.

Hatta bazen sonunda eşinizi kaçırmak için önce arkadaşınız gibi davranırlar .

İyi huylu kadınlar ve iyi bayan arkadaşlarımız elbette buna dahil değil .

Ama her zaman senin başarısız olduğunu görmek isteyen ya da pastandan pay almak isteyen düşmanlar vardır.

Örneğin, parası olan bir kadınsanız, diğer kadınlar paranızı kıskanabilir ve kaybederseniz mutlu olurlar, çünkü sizin onlardan daha mutlu olmayı hak etmediğinize inanırlar.

Yakışıklı bir kadınsanız kusurlarınıza dikkat çekmek isterler çünkü kendilerini kıyaslayacak güçte görmezler.

Benzer şekilde, harika bir erkeği olan bir kadınsanız, bir erkekteki seçiminize saygı duymak ve sizin için en iyisini dilemek yerine, bazı kadınlar pastanızdan pay almayı tercih eder. kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Bu, her ne kadar hoşlanmasak da insan doğasının normal bir parçasıdır.

Her zaman, sizin sahip olduklarınızı kendileri için isteyebilecek, tanımadığımız insanlar vardır .

Bunu kabul etmeyi, saygı duymayı, sahip olduklarım için minnettar olmayı ve insan doğasının karanlık gerçekliğini ilişkimin avantajına kullanmayı öğrendim. (Buna benzer duyguları en son ifade ettiğimde, kendime yuva yıkan olarak adlandırıldım. Sadık bir şekilde evli olmama rağmen … yani, temelde sonsuza kadar).

7: Evli Bir Adamla Çıkmanın Dramı Onları Dolduruyor

Tüm kadınlar günlük olarak çeşitli duygularla dolmak ister. Umutsuzluktan coşkuya kadar tüm duygu yelpazesine erişebilmek, bir kadın için harika bir deneyimdir.

Ancak, bu duygu akışını deneyimlemenin sağlıklı yollarını aramak yerine, bazı kadınlar bu deneyimi evli bir erkekle çıkmakta bulur.

Bunun kendileri için iyi olmadığını biliyorlar ama evli bir erkekle çıkmanın iniş ve çıkışlarına bağımlılar.

8: Bir Erkeğin Kaynaklarına Tam Erişime Değer Vermiyorlar

Bazı kadınlar için bu, kendilerine değer veren ve yalnızca onlara ait olan bir erkek bulacak kadar yetenekli ve değerli hissetmedikleri gerçeğiyle ilgilidir.

Bazı kadınların çok eşliliği tolere etmesinin nedeni de budur .

Yüksek değere sahip bir erkekten tam bağlılığa layık olduklarını bilen kadınlar, evli bir erkeği veya çok eşli bir ilişkiyi düşünmezler bile.

Demek istediğim, kavram onlara gülünç gelirdi. kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Ancak bazı kadınlar, kendileri henüz bunun farkında olmasalar da, böyle hissetmezler.

Belki de derin bir terk edilme korkusu var ve duygularını veya zamanını tamamen müsait, bekar bir erkekle riske atmak istemiyor.

Evli bir adam zaten başkasına aittir, bu yüzden sizi gerçekten “terk edebilir” mi?

Belki yapabilir – yani seni karısı için terk edebilir – ama derinlerde çoğu kadın evli bir erkeğin onun için tam olarak müsait olmadığının (ve olamayacağının) farkındadır.

9: Evli Adam Onu Kandırdı Ve Kullandı

Bazen evli erkekler evli değilmiş gibi davranırlar ve kendi zevkleri için bir kadını baştan çıkarırlar.

Bu nedenle , ‘oyunları’ ile sizi bunaltmadan ve/veya sizi kullanmadan önce, erkeklerin çok güçlü bir şekilde saldırmasını durdurmak önemlidir .

Bu durumda, bazı kadınlar, evli bir erkekle çıkmaktan hızla uzaklaşamayacak kadar bağlanır .

Elbette isteyebilir. Bunun yapılacak doğru şey olduğunu biliyor olabilir ama duyguları ve bedeni zaten birbirine bağlı.

Bu yüzden evli bir adamdan uzaklaşması daha uzun sürebilir .

kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

10: Aslında Gerçek Yakınlığa Sahip Değil

Bu, kadınların evli erkeklerle çıkmasının daha açık bir nedenidir.

Duygusal olarak müsait değil. Duygusal olarak müsait olmayan bir kadın olup olmadığınızdan emin değilseniz 
Bir kadın olarak, duygusal olarak uygun olduğunuzda, duygusal ve fiziksel yakınlık konusunda rahat olduğunuzda, o zaman bekar, müsait bir erkek sizin için ‘alınmış’ bir erkekten çok daha çekicidir.

Bazı kadınlar, evli bir erkekle birlikte olmanın belirsizliği ve öngörülemezliğiyle tahrik oluyor… Bunu anlıyorum ama bu, sağlıklı bağlanma kalıplarının bir işareti değil.

Onun için duygusal olarak da sağlıklı değil.

(Bu neden önemlidir? Bunun nedeni, temel bağlanma tarzınızın ilişkinizde olanları büyük ölçüde dikte etmesi ve etkilemesidir. Bu nedenle, temel bağlanma tarzınızı anlamanız zorunludur!)

Ancak birçok kadın, bir erkeğin bağlılık eksikliğine müsamaha gösterdiklerinin farkında bile değil.

Pek çok kadın, evli erkeklerin onları seks için kullanmasına müsamaha gösteriyor. Bunun nedeni, bir adamı uzaklaştırmak veya rahat bir mesafede tutmak için daha rahat olmalarıdır.

Ayrıca yetiştirilme tarzları nedeniyle duygusal yakınlık dilini akıcı bir şekilde konuşamayabilirler.

Böylece samimiyeti yüzeysel bir heyecanla değiştirirler: evli bir erkekle çıkmanın her zaman sağlayacağı şey.

11: Para Ve Cömertlik.

Evli erkekler genellikle zaten eşleri için harcama yapma alışkanlığı içindedir, bu nedenle eşlerine para harcama konusunda kanıtlanmış bir sicili ve kanıtlanmış bir cömertlik sicili (bir dereceye kadar) vardır.

Kesin konuşmak gerekirse, kadınlar evli erkeklerin daha güçlü “cömertlik” kaslarına sahip olduklarını varsayıyorlar çünkü cömertlik kaslarını eşleriyle düzenli olarak çalışmak zorundalar .

Ayrıca, harcamak istediğiniz parası olan evli bir adamsanız ve cinsel açıdan yeni kadınların heyecanını seviyorsanız, bilin bakalım ne oldu? kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

Seninle vakit geçirecek ve seninle sevişecek bir sürü kadın var. Kadınlar cömert erkeklerden etkilenir.

Ayrıca, harcamak istedikleri parası olan erkekler, kadınlar için pek sık gelmezler.

Zengin erkekler bile paralarını bir metrese çarçur etmekte tereddüt edebilirler. Özellikle kendi kendine yapılmışsa. kadınlar evli erkekleri neden seçer , kadinlar neden evli erkeklerden hoşlanır , evli erkekle birlikte olan kadın psikolojisi , evli erkek bekar kadın aşkı

(Kendi kendini yetiştirmiş erkekler, değerli sermayelerinin değerini ve gücünü anlarlar), bu nedenle çoğu, bir metresine harcamayı iki kez düşünür.

Bu yüzden, parasını fazla direnç göstermeden harcamaya istekli zengin bir adam geldiğinde, her zaman kenarda bekleyen kadınlar vardır.

Kadınlar her zaman kaynakları olan erkekleri sevmiştir ve bu yakın zamanda değişmeyecek.

Bazı kadınlar için, ortalama bekar bir erkekle çıkmaktansa – bu parayı karısıyla paylaşmak zorunda olsanız bile – sunacak çok parası olan evli bir erkekle çıkmak daha iyidir .

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 4
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

inciblog.com Sosyal içerik platformu

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın