1. Anasayfa
 2. Özel Konular
Trendlerdeki Yazı

Vermek İsteyen Kadın Ne Yapar 2023 [18 İşaret!]

Vermek İsteyen Kadın Ne Yapar 2023 [18 İşaret!]
vermek isteyen kadın ne yapar , bir kadın isteğini nasıl belli eder
0

Vermek İsteyen Kadın Ne Yapar 2023 [18 İşaret!] Bir erkek bu ipuçlarını anlamayı öğrenirse, kadınının artık seks yapmamasından şikayet etmesine gerek kalmayacak, çünkü ihtiyacı olan tüm bilgilere sahip. Bir çift bir süre birlikte olduğunda, birbirlerinin duygularına ve ruh hallerine uyum sağlayacaklarını düşünür. Çoğu erkek, partnerlerinin ne zaman seks yapmak istedikleri konusunda genellikle net olmadıklarını bildirdiğinden, bu her zaman böyle değildir. sevişmek isteyen kadın ne yapar , vermek isteyen kadın ne yapar , bir kadın isteğini nasıl belli eder

sevişmek isteyen kadın ne yapar , vermek isteyen kadın ne yapar , bir kadın isteğini nasıl belli eder

Kadınların eşleriyle haklı olarak cinsel ilişkiye girme olasılığı erkeklerden daha düşüktür, ancak bunu telafi etmek için ince ipuçları verme sanatında çok ustadırlar. Bir erkek bu ipuçlarını anlamayı öğrenirse, kadınının artık seks yapmamasından şikayet etmesine gerek kalmayacak çünkü ihtiyacı olan tüm bilgilere sahip.

1.Özel bir şey giyiyor

Kadınınız evde normalde gündelik kıyafetler içindeyse ve bir gün aniden eve gelip onun gerçekten güzel giyinmiş olduğunu görürseniz, bu bir işaret olabilir. Bu, dışarı çıkıp iç çamaşırı giydiği anlamına gelmez (gerçi yapabilirdi), ancak saçını açık bıraktığı, her zamanki pijamaları yerine güzel, basit bir elbise giydiği gibi ince bir şey fark ederseniz, biraz makyaj yapın. Parfüm sıkın, hatta biraz parfüm sıkın, bu genellikle onun dikkatinizi çekme şeklidir ve bu aynı zamanda sizden ona biraz sevgi göstermenizi isteme şeklidir. Ona bu değişikliğe neyin sebep olduğunu sorabilirsiniz ve o bunu umursamayabilir çünkü ahmak görünmek ister ve doğrudan seks ister. Bunu görmezden gelmeyin. Bir hamle yap. sevişmek isteyen kadın ne yapar , vermek isteyen kadın ne yapar , bir kadın isteğini nasıl belli eder

2.Sana dokunuyor, içtenlikle

Her azdığında kemiklerinizi zıplatmayabilir, ancak kadınlar genellikle biraz alıngandır – tahrik edildiklerini hissettiklerinde pek de bariz olmayan bir şekilde özgürce. Sana normalden daha sık dokunabilir. Uzanıp kalçalarınızın iç kısımlarını, boynunuzu vb.
sevişmek isteyen kadın ne yapar , vermek isteyen kadın ne yapar , bir kadın isteğini nasıl belli eder

3.Güzel bir şey yapıyor

Bir ilişkide partneriniz her gün sevdiğiniz şeyleri yapma havasında olmayabilir, bu yüzden o yaptığında dikkat edin. Eve gelip en sevdiğiniz yemeği yaptığını, en sevdiğiniz markadan şarap aldığını, ılık bir banyoda beklediğini vb. Görebilirsiniz. Bu her zaman yaptığı bir şey değilse, bu muhtemelen size biraz ihtiyacı olduğunu söyleme şeklidir. Bu gece ‘özel’ ilgi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Et Ezilmesine Ne İyi Gelir?

4.Sana ne kadar uzun zaman geçtiğini hatırlatıyor

Seks hakkında düşündüğü ölü bir eşantiyon, konuşmanın herhangi bir noktasında gelişigüzel bir şekilde sizin seks yapmayalı ne kadar zaman geçtiğinden bahsetmesidir. Kadınlar normalde sırf eğlence olsun diye böyle bir şeyi gündeme getirmezler. Bu, onun sizden gerçekten neye ihtiyacı olduğuna dair sohbeti karıştırmanın bir yolu.

5.Kalçaları

Tamam, bunu fark etmek için gerçekten dikkatli olmalısın, ama bir kadın seks havasında olduğunda, kalçalarında ek bir salınım olur. Erkekler genellikle bunu özlüyor çünkü partnerlerine o kadar alışmışlar ki artık onları fark etmiyorlar bile. Ancak kadınların erkeklerin dikkatini çekmesinin en eski ve en popüler yolu kalça sallanmasıdır. Bu hemen hemen her zaman erkeklerin dikkatini çeker.sevişmek isteyen kadın ne yapar , vermek isteyen kadın ne yapar , bir kadın isteğini nasıl belli eder

Bazen bunu yaptığının farkında bile olmayabilir ama azgın olduğunda vücudu doğal olarak şehvetli bir şekilde hareket edecektir. Bu nedenle, kadınınızın görüş alanınızda ileri geri yürüdüğünü ve kalçalarının ve poposunun sağa doğru sallandığını fark ettiğinizde, onu televizyonu engellediği için azarlamayın, onu yakalayın ve can attığı ateşli seksi ona verin.

sevişmek isteyen kadın ne yapar , vermek isteyen kadın ne yapar , bir kadın isteğini nasıl belli eder

1. Vermek İsteyen Kadın Ne Yapar 2023

2. Sevişmek İsteyen Kadın Ne Yapar 2023

3. Bir Kadın İsteğini Nasıl Belli Eder 2023

 

 

Vermek İsteyen Kadın Ne Yapar? İşte 13 İşaret! Sevişmek İsteyen Kadın Ne yapar?

 1. Seks, duygusal olarak bağlayıcı bir deneyim veya konuşmadan sonra başlatılır.
 2. Seks boyunca yoğun göz teması vardır.
 3. Seks öncesi, sırası ve sonrasında birçok öpüşme var.
 4. Seks sırasında ve sonrasında sizi yakın tutarlar.
 5. Size nasıl dokundukları konusunda nazik ve şefkatlidirler.
 6. Sadece cinsel organların ötesinde çok fazla dokunuş var – ellerini yanağınıza koyuyorlar, parmaklarını sizinkilerle iç içe geçiriyorlar, omuzlarınızı ve kalçalarınızı öpüyorlar vs.
 7. Acelesi yok; bunun yerine, her birinin özel olduğundan emin olarak her perdede zaman ayırırlar.
 8. Sizi iyi hissettirmek için zaman ayırırlar.
 9. Sizden almakla daha az ilgilenirler; daha çok zevk vermeye veya karşılıklı zevk almaya odaklanırlar.
 10. Seks, “seksi” veya “kirli” olmaktan çok “romantik” ve “duygusal”dır.
 11. Seks sırasında romantik şeyler söylüyorlar.
 12. Seks sırasında seni sevdiklerini söylüyorlar.
 13. Daha sonra geri çekilmek veya uykuya dalmak yerine sizinle kucaklaşırlar.

sevişmek isteyen kadın ne yapar , vermek isteyen kadın ne yapar , bir kadın isteğini nasıl belli eder

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

inciblog.com Sosyal içerik platformu

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir